Компанія "Gekkon" працює на ринку України з 1999 року.

Напрямок діяльності - виробництво високоякісної підошви для чоловічого та жіночого взуття. В асортименті торгової марки "Gekkon" як класичні, так і спортивні моделі різних кольорів і відтінків. До кожної моделі пропонується колодка.

З появою нових матеріалів та дизайнерських розробок зростає та асортимент нашої продукції. Наші клієнти – фірми-виробники взуття – вже давно оцінили можливість виготовлення ТМ "Gekkon" підошви з логотипом замовника.

Що ми робимо?

Суворе дотримання технологічного процесу, вмілі руки та почуття ринку - ось основні компоненти, що дозволяють отримати незмінно якісний продукт під торговою маркою "Gekkon".

Наша місія

Сировина провідних виробників Італії "Golden Plast" та "Tehnofilm", італійське обладнання останнього покоління фірми "Electromodul", застосування оздоблювальних матеріалів відомих європейських фірм "Kenda farben" та "Pur-kim", суворе дотримання технологічного процесу, вмілі руки та почуття ринку. Ось основні компоненти, що дозволяють отримати незмінно якісний продукт під торговою маркою Gekon.

Де ми

Наші партнери та замовники знаходяться по всій Україні та за межами нашої країни.

отзывы

ось кілька відгуків від наших клієнтів які допоможуть більше дізнатися про нашу компанію.

#01
iryna petrunco / model
#02
iryna petrunco / model
#03
iryna petrunco / model
#04
iryna petrunco / model